Ślub Ani i Adama w Katowicach

Z Moimi Parami łączy mnie zawsze szczególna więź, ale w wypadku Ani i Adama jest ona wyjątkowa. Panią Młodą poznałam kilka lat temu przy okazji… sesji zdjęciowej, którą wykonałam dla niej na zlecenie Adama! Towarzyszyć im kilka lat później w takim dniu to była wielka przyjemność! Pierwsze akordy najpiękniejszego dnia ich życia rozbrzmiały w XIX-wiecznym neogotyckim kościele pw. św. Józefa w Katowicach. Aura nam sprzyjała. Chwilami w świątyni panowało piękne, niepowtarzalne światło. Zresztą zobaczcie sami.

Wesele w Patio Parku w Katowicach

Moja Para zdecydowała się na kameralne przyjęcie zorganizowane w gronie najbliższych w Patio Parku. Ciepła i życzliwości płynących z tej niesamowitej rodzinnej atmosfery, wystarczyłoby jeszcze na kilka wesel! Choć na przyjęcie zaproszeni zostali nieliczni, zabawa była wspaniała i zdecydowanie widać to na fotografiach. Taneczne pląsy wśród bliskich czasem niemal przekraczały granicę szaleństwa.

Pamiętajcie, że nie jest ważne, czy na swój ślub zapraszacie 20 czy 150 osób. Każda Para organizuje ten dzień w zgodzie z sobą i właśnie to czyni tę uroczystość najlepszą na świecie!

Plener ślubny w Świerklańcu

Świerklaniec to popularne miejsce na śląskiej mapie plenerów ślubnych i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, ponieważ jest to miejscowość hojna dla każdego fotografa. Oprócz zabytkowego zamku znajdziemy tam piękną, bogatą roślinność i wiele wspaniałych zakątków na romantyczne ujęcia. Wspominam ten plener z wielkim sentymentem nie tylko ze względu na ogromną sympatię, jaką żywię dla Ani i Adama, ale też na wyjątkową fotogeniczność Pani Młodej, w której obiektyw zakochuje się od pierwszego kadru.

Macie niedosyt? Zobaczcie więcej na moim instagramie lub tutaj: