Wesele Marty i Pawła w Gliwicach

Martę i Pawła znam nie od dzisiaj, dlatego z niekłamaną przyjemnością zgodziłam się zostać fotografem na ich ślubie. W tym wyjątkowym dla nich dniu wyglądali oszałamiająco, a w szczególności Pani Młoda. Zdradzę Wam w sekrecie, że przypominała mi urodą boską Marilyn Monroe. Tak, to nie żart!

Reportaż Marty i Pawła jest jednym z tych, które wspominam z uśmiechem. W trakcie całego dnia widać było bijącą od nich autentyczną miłość do siebie nawzajem. I tak też chciałam ją przedstawić w ich historii ślubnej – naturalnie oraz bez przekłamania. Myślę, że mi się udało, zobaczcie sami:

Ceremonia ślubna w kościele św. Jadwigi

Młodzi, Marta i Paweł ślubowali sobie miłość w starodawnej piętnastowięcznej świątyni pw. św Jadwigi w Brzezince-Gliwicach. Wejściu do kościoła towarzyszył męski śpiew operowy wykonywany przez znanego krakowskiego artystę Adama Sobierajskiego. Emocje były niepowtarzalne.

Wesele w Gliwicach – restauracja Dąbrówka

Sala weselna Dąbrówka, mimo, że jest zlokalizowana dosyć spory kawałek od kościoła, nie zawiodła gości. Otoczona jest lasem i polami, przez co można było w ciszy odpocząć i porozmawiać między tanecznymi setami. A skoro o tym mowa, do tańca przygrywał krakowski zespół Konkret składający się z młodych i energicznych muzyków. Wszyscy goście świetnie się bawili do białego rana.

Jeśli jesteście ciekawi pleneru ślubnego Marty i Pawła, który odbył się w zamku Krowiarki, zerknijcie tutaj.

Privacy Preference Center