Ślub Ady i Bartka w Radomiu

Fotografuję głównie na terenie Małopolski i Śląska, ale zdarzają mi się liczne podróże do Moich Par. Tym razem, na zaproszenie Pary Młodej, miałam przyjemność zawitać do Radomia. Ada i Bartek to dwoje zawodowych muzyków. Ona gra na klarnecie, On – na puzonie. Para zakochana w sobie po uszy i wrażliwa na piękno muzyki, którą aż chce się uwieczniać na zdjęciach. Zarówno miłość do muzyki, jak i ta między nimi mocno daje się odczuć na zdjęciach. Ich wyjątkowy dzień obfitował w tak wzruszające momenty, że aż mi samej zdarzyło się uronić łezkę. Jak tu nie kochać swojej pracy, kiedy jest się świadkiem tylu pięknych emocji?

Ślub na Rynku w Radomiu

Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym kościele pw. Katarzyny Aleksandryjskiej należącym do zakonu bernardynów na pięknym Starym Mieście w Radomiu. Po ceremonii przed kościołem dla pary młodej zagrała orkiestra dęta z prawdziwego zdarzania!

Hotel Wasik wesele w Radomiu 

Po wzruszającej ceremonii, goście przywitali Parę Młodą przed salą weselną Hotelu Wasik, rozpalając wokół nowożeńców sztuczne ognie. To była doskonała zapowiedź szampańskiej zabawy, która miała się rozpocząć już za chwilę i trwać do białego rana. Nie mogę nie wspomnieć o wspaniałej niespodziance Pana Młodego, który specjalnie dla swojej świeżo poślubionej małżonki zagrał na puzonie przepiękny utwór. 

Czujecie niedosyt? Tutaj możecie zobaczyć plener Ady i Bartka w Skałkach Piekło nad Niekłaniem.