Kasia i Karol – Wesele w Kielcach

Bardzo lubię, gdy o reportaż ślubny pytają mnie Pary z miejsc innych niż Kraków (gdzie mieszkam) lub Katowice (skąd pochodzę). Jest to zawsze przyjemny pretekst do tego, by podróżować do nowych miejsc w Polsce, do których w innym wypadku nieprędko bym zawitała. Tak też było, gdy napisali do mnie Kasia i Karol, których Najważniejszy Dzień odbył się w Kielcach. Fotografowanie te ważnego dnia było dla mnie wielką przyjemnością.

Ceremonia ślubna odbyła się w parafii p.w św. Józefa Robotnika a po wszystkim Para Młoda razem z gośćmi udała się do położonego nieopodal Rezerwatu Kadzielnia,  Dworku Binkowskiego, gdzie świętowali całą noc. Kasia i Karol wyglądali przepięknie. Dodatkowo ciężko było oderwać wzrok od hollywoodzkiego uśmiechu Pani Młodej. Zresztą zobaczcie sami.

Plener ślubny w Rezerwacie Kadzielnia

Plener ślubny postanowiliśmy wykonać w Rezerwacie Kadzielnia. To zadziwiająco piękne miejsce – zalany wodą teren dawnego kamieniołomu tworzy szmaragdowe jezioro otoczone leśną roślinnością i tajemniczymi jaskiniami. Zachodzące słońce wspaniale podkreślało życzliwość czerwcowej pogody.

Wesele w Dworku Binkowskim

Szampańska zabawa weselna zorganizowana w Dworku Binkowskim rozpoczęła się popisowym pierwszym tańcem Kasi i Karola. W ramach prezentu przyjaciółka Pary Młodej wykonała mini koncert z dedykacją dla nowych małżonków. A to był dopiero początek prawdziwych szaleństw…

Jeśli podobał Wam się reportaż ślubny Kasi i Karola oraz czujecie niedosyt, zajrzyjcie do mojego portfolio.